На Львівщині великі платники Західного регіону сплатили 1,4 млрд гривень єдиного соціального внеску(+фото)

logo
33284_na_lvivwini_veliki_platniki_zahidnogo_reg.jpeg


Протягом вересня 2016 року від підприємств, які перебувають на обліку в Спеціалізованій ДПІ з ОВП у м. Львові МГУ ДФС, надійшло 169 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Всього з початку 2016 року великим бізнесом Західного регіону перераховано на спеціальний рахунок Держказначейства понад 1 млрд 434 млн гривень єдиного внеску.

Найбільші суми єдиного внеску з початку року сплатили такі підприємства: ПАТ “Львівобленерго”, ТзОВ “Леоні Ваерінг Системс Уа Гмбх”, ТзОВ “Львівхолод”, ПАТ “Львівгаз”.

Варто нагадати, що з 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 відсотки до визначеної бази нарахування єдиного внеску. Також з початку року максимальну величину бази нарахування ЄСВ збільшено із 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Крім того, скасовано утримання ЄСВ із заробітної плати (доходу) робітників, яке складало 3,6 %.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?