На Львівщині відведено 53 земельні ділянки під індустріальні парки

logo
na_lvivwini_vidvedeno_53_zemelni_diljanki_pid_industrialni_parki.jpg


Про це повідомив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

Вчора, 6 липня, комітет з питань промислової політики та підприємництва провів «круглий стіл» «Індустріальні парки як фактор інвестиційної привабливості України та інструмент політики регіонального розвитку».

За словами Романа Матиса, наразі у Львівській області відведено 53 земельні ділянки, на яких можна розгорнути діяльність індустріальних парків.

«Разом з тим, існує проблема із залученням до них інвесторів. Усі підприємці в один голос стверджують, що єдиний шлях – це податкова мотивація», – підкреслив він.

Директор Асоціації індустріальних парків України Ігор Николин охарактеризував ситуацію із розвитком індустріальних парків в державі як «уповільнена стабільність», адже за два з половиною роки у реєстрі з’явився лише один новий індустіральний парк.

«За нашими оцінками, існує 43 території, які перспективні для створення парків в різних областях України. Разом з тим, учасники є тільки у 3 існуючих. Ми відстаємо у розвитку Європі на років 15-20 і, якщо ми не поквапимось, будемо безперспективні у своєму розвитку», – сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

КоментаріХочеш повідомити новину? Дій! ПОДІЛИТИСЬ


Реклама

А поділитися?