На Львівщині водій чудом вижив після зіткнення з вантажівкою (фото)

logo
119713_na_lvivwini_vodij_chudom_vizhiv_pislja_zi.jpeg


10.08.2017, 17:17

Киев - Чоп, водитель, чудом выжил, ремни безопасностиПід час зіткнення Volkswagenз вантажівкою DAF на автодорозі Київ – Чоп легковий автомобіль вже не підлягає ремонту, а водій не отримав жодних ушкоджень. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Вчора, близько 20:00 патрульним надійшло повідомлення від очевидців про ДТП з потерпілими на автодорозі Київ-Чоп. Інспектори прибули на місце та побачили автівку Volkswagen, яка здійснила зіткнення з вантажівкою DAF. Передня частина легкового автомобіля була повністю розтрощена. Перші думки патрульних, що потрібно терміново викликати швидку. Однак вони побачили водія, на якому не було жодних тілесних ушкоджень. Чоловік повідомив, що був пристебнутий паском безпеки, саме тому він не зазнав травм. Водії двох автомобілів від допомоги патрульних відмовилися та викликали єврокомісара.

Під час дорожньо-транспортної пригоди найнебезпечнішим вважається фронтальний удар, який тягне за собою пошкодження голови, грудей і живота. Очевидно, що залишитися неушкодженим в цьому випадку практично неможливо, зазначають поліцейські та радять не забувати про заходи безпеки.

Во время столкновения Volkswagenз грузовиком DAF на автодороге Киев – Чоп легковой автомобиль уже не подлежит ремонту, а водитель не получил никаких повреждений. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Вчера, около 20:00 патрульным поступило сообщение от очевидцев о ДТП с пострадавшими на автодороге Киев-Чоп. Инспекторы прибыли на место и увидели автомобиль Volkswagen, который совершил столкновение с грузовиком DAF. Передняя часть легкового автомобиля была полностью разбита. Первые мысли патрульных, что нужно срочно вызвать скорую. Однако они увидели водителя, на котором не было никаких телесных повреждений. Мужчина сообщил, что был пристегнут ремнем безопасности, именно поэтому он не получил травмы. Водители двух автомобилей от помощи патрульных отказались и вызвали еврокомиссара.

Во время ДТП опасным считается фронтальный удар, который влечет за собой повреждения головы, груди и живота. Очевидно, что остаться невредимым в этом случае практически невозможно, отмечают полицейские и советуют не забывать о мерах безопасности.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...