На Львівщині за дезертирство учасник АТО пішов під суд

logo
119385_na_lvivwini_za_dezertirstvo_uchasnik_ato_.jpeg


09.08.2017, 16:07

дезертир, участник АТО, судНа Львівщині за дезертирство військовослужбовець Яворівської частини, який брав участь у антитерористичної організації на території Луганської області, пішов під суд. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як свідчать матеріали справи, 27 травня 2014 року уродженець села Кунин Жовківського району був призваний Жовківським РВК Львівської області для проходження військової служби за мобілізацією та в подальшому скерований до військової частини – польова пошта В0111. Він відслужив сім місяців, але 8 січня 2015 року без поважних причин не прибув на службу до своєї військової частини.

Яворівський районний суд врахував, що раніше обвинувачуваний до кримінальної відповідальності не притягувався, за місцем проживання характеризується позитивно, брав участь в  антитерористичній операції на території Луганської області, щиро кається у вчиненому та активно сприяв розкриттю злочину. Тому, визнавши його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 408 КК України, та призначивши два роки позбавлення волі, все ж таки звільнив від відбування покарання з іспитовим строком на рік.

На Львовщине за дезертирство военнослужащий Яворовский части, который участвовал в антитеррористической организации на территории Луганской области, пошел под суд. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений.

Как свидетельствуют материалы дела, 27 мая 2014 года уроженец села Кунин Жовковского района был призван Жовковским РВК Львовской области для прохождения военной службы по мобилизации и в дальнейшем направлен в воинскую часть – полевая почта В0111. Он отслужил семь месяцев, но 8 января 2015 года без уважительной причинЫ не прибыл на службу в свою военную часть.

Яворовский районный суд учел, что обвиняемый ранее к уголовной ответственности не привлекался, по месту жительства характеризуется положительно, принимал участие в антитеррористической операции на территории Луганской области, искренне раскаивается в содеянном и активно способствовал раскрытию преступления. Поэтому, признав его виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст. 408 УК Украины, и назначив два года лишения свободы, все же освободил от отбывания наказания с испытательным сроком на год.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...