На Львівщині за пияка-водія перед судом поручився трудовий колектив

logo
na_lvivwini_za_pijaka_vodija_pered_sudom_poruchivsja_trudovij_kolektiv.jpg


четвер, 7 липня, 2016, 12:23
Львів

На Львівщині за пияка-водія перед судом поручився трудовий колектив

Яворівський районний суду Львівської області розглянув адміністративні матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності О., працюючого завскладом однієї з львівських фірм, який керував автомобілем на міжнародній автотрасі Львів-Краковець у стані алкогольного сп’яніння, – за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це повідомив сьогодні, 7 липня, власкор IA ZIK з посиланням на постанову Яворівського районного суду.

Суд встановив: згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, гр. О. на автодорозі Львів-Краковець керував транспортним засобом, марки «OPEL OMEGA», з ознаками алкогольного сп’яніння.

У судовому засіданні громадяник визнав факт вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, щиро розкаявся. Просив його не позбавляти права керування транспортними засобами.

У процесі розгляду справи, на адресу cуду від ПП «Фірма…» скеровано клопотання про передачу на поруки трудового колективу гр. О. з передачею матеріалів на розгляд трудового колективу.

У цьому клопотанні директор цієї львівської фірми посилається на те, що О. щиро розкаявся у вчиненому адміністративному правопорушенні, як спеціаліст на даному підприємстві характеризується з позитивного боку, до адміністративної відповідальності не притягувався, неодноразово преміювався за сумлінну працю, користується повагою та авторитетом серед працівників. Автомобіль йому потрібен для виконання службових обов’язків.

Обираючи адмінпорушнику міру адміністративного стягнення, враховуючи обставини справи, особу адмінпорушниката його ставлення до вчиненого, з урахуванням наведеного, суд дійшов висновку, що до О. доцільно застосувати заходи громадського впливу та звільнити його від адміністративної відповідальності, передбаченої ч.1 ст.130 КУпАП, передавши матеріали на розгляд трудового колективу ПП «Фірма…», відповідно до ст.21 КУпАП.

Суд постановив: О. звільнити від адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП.

Матеріали справи передати на розгляд трудового колективу ПП «Фірма…» для вирішення питання про застосування до О. заходу громадського впливу, зобов’язавши голову трудового колективу про прийняте рішення повідомити суд не пізніше, як у десятиденний строк з дня отримання матеріалів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?Вам має сподобатись...