На шахті «Степова» зупинився вентилятор, який постачав повітря 131 гірнику

logo
103570_na_shahti_stepova_zupinivsja_ventiljator_.jpeg


22 червня на шахті «Степова», що належить ДП «Львіввугілля» і розташована в с. Глухів Сокальського району, відбулась зупинка головного вентилятора подачі повітря в шахту. Станом на 10:38, коли це трапилось, в шахті перебував 131 гірник, інформує департамент з питань цивільного захисту ЛОДА.

«Станом на 11:23 на свіже повітря з шахти було виведено 119 гірників які не потребували медичної допомоги», – уточнили у департаменті. О 12:00 всіх гірників вивели на свіже повітря. Травмованих та загиблих немає.

Роботу головного вентилятора відновили о 12:30.

Нагадаємо, 2 березня на шахті «Степова» внаслідок вибуху стався обвал гірської породи. Тоді загинули вісім гірників, багато травмувалися. Причиною вибуху комісія назвала порушення правил безпеки та охорони праці.

«Недостатнє провітрювання — в три рази менше норми — стало передумовою вибуху», — озвучив підсумки перевірки урядової комісії розслідування причин вибуху на шахті віце-прем’єр України Геннадій Зубко.

29 травня під час візиту на шахту «Степова», яка після трагедії відновила роботу, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик пообіцяв, що на модернізацію обладнання шахти цього року з держбюджету виділять 318 млн грн. Також 200 млн грн у держбюджеті передбачені на закупівлю засобів особистого захисту.

А поділитися?