На вихідних на вулиці Франка знову ремонтуватимуть колію. Трамваї не курсуватимуть

logo
130843_na_vihidnih_na_vulici_franka_znovu_remont.jpeg


Частина трамваїв не виїде на маршрути взагалі, інші — курсуватимуть зі змінами.

Як розповів у коментарі для 032.ua начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, на вихідних, 16-го та 17-го вересня, на вулиці І. Франка, 52-54 ремонтуватимуть частину колії.

Відтак, трамваї №8, 2 та 7 матимуть змінений маршрут. Трамваї №1, 3, 4 та 5 не курсуватимуть взагалі. Трамвайний маршрут №9 курсуватиме без змін.

Трамвай №8 курсуватиме за маршрутом: «Академія мистецтв» — вулиця Вернадського. Трамвайний маршрут №7 їздитиме за скороченим маршрутом: «вулиця Шевченка — вулиця Замарстинівська».

«Двійка» курсуватиме з вулиці Коновальця — на вулицю Вітовського — вулицю Стуса і на вулицю Вернадського та у зворотному напрямку: з вулиці Вернадського — на вулицю Дорошенка та на вулицю Коновальця.

За словами Івана Бондара, роботи з відновлення колії завершать до понеділка. Зранку 18-го вересня трамваї курсуватимуть за звичними маршрутами.

Нагадаємо, упродовж 9-11 вересня ЛКП «Львівелектротранс» проводив роботи із заміни аварійної ділянки колії на вулиці Івана Франка поміж вулицею Зеленою та Саксаганського. Трамваї не курсували.

Читайте також на нашому сайті:

У Львові перекриють частину вулиці Героїв УПА. Схема об’їзду


Реклама

А поділитися?