На вул. Митрополита Андрея у Львові змінили схему руху. Візуалізація

logo
35984_na_vul_mitropolita_andreja_u_lvovi_zminil.jpeg


Відповідно до рішення Міської комісії з безпеки дорожнього руху, відтепер по вул. Митрополита Андрея буде окрема смуга для громадського транспорту. Журналісти Tvoemisto.tv дізнавалися, що саме змінять.
фото зі сторінки ГО "Зручне місто" у Facebook

фото зі сторінки ГО “Зручне місто” у Facebook

Приватні автомобілі та громадський транспорт по вул. Митрополита Андрея відтепер курсуватимуть окремими смугами. Як розповів Tvoemisto.tv Ігор Могила, провідний інженер відділу організації та безпеки дорожнього руху ЛКП “Львівавтодор”, для цього по вулиці уже встановили додаткові 12 дорожніх знаків, але розмітка поки залишається без змін.

“Поки що погодні умови не дозволяли намалювати розмітку. Для такої роботи потрібно, щоб було сухо та без приморозків. Проте, як тільки буде сприятлива погода, її одразу ж домалюють. Також найближчим часом “Львівавтодор” скоригує режим роботи світлофора, щоб не виникало проблем з рухом”, – зазначив Ігор Могила.

Як скаржаться львів’яни у соцмережах: “Ще не всі водії про це (що з’явилась смуга для громадського транспорту) в курсі і зараз там трохи “шанхай”. Ба більше, непорозуміння спричинені відмінностями у дорожніх знаках та розмітці”. За словами Ігоря Могили, у випадку таких розбіжностей, перевагу потрібно надавати дорожнім знакам.

“Також варто відзначити, що в останні дні львів’яни вже частково почали їздити за новими правилами руху по вул. Митрополита Андрея. Водії вже перестали паркуватися перед перехрестям, хоча ще в п’ятницю паркувались. Відповідно, тролейбуси та автобуси відтепер можуть спокійно їхати у правій смузі та повертати праворуч на площу Св. Юра в окремі фазі від автомобілів”, – додав Ігор Могила.

Візуалізація встановлених дорожніх знаків та плану руху громадського транспорту(візуалізацію надав Ігор Могила)

Підготувала Олена Ільків


Реклама

А поділитися?