Наливайченко розповів, за яких умов чекати розвитку України

logo
102133_nalivajchenko_rozpoviv_za_jakih_umov_chek.jpeg


Прорив і розвиток України можливий лише за умови, якщо у владі та в політиці буде якомога більше людей, які поділяють два головних принципи – патріотизм і чесність. У цьому впевнений лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

Якщо хтось зрадить цим принципам, має піти з посади, не заважати справжнім українцям змінювати країну. Про це заявив у Львові під час зустрічі з активом партії, інтелігенцією, представниками громадських організацій політик.

 “Ми – інші, пропонуємо українцям іншу модель, іншу команду. Наша платформа є українською і має привести нових людей до влади – від Києва до місцевих органів влади. Їхня робота та діяльність побудована на чітких українських принципах та ідеалах”, – зазначив Наливайченко.

До робочої поїздки  лідера Руху  приєднався й керівник Черкаського обласного осередку Руху «Справедливість» Олег Котляр. Він зазначив, що у активу Руху “Справедливість” не має сумнівів у тому, що в Україні має бути жорстко відділено бізнес від влади.  ” Ми знаємо, що треба насправді зараз зробити у власній країні. Нас об’єднує і спонукає до дій розуміння того, що в нашій державі можна і треба робити все можливе, щоб життя було справедливим. Наше завдання – захищати країну від зовнішнього агресора і всередині країни видаляти ракову пухлину, яка називається “корупція”, – наголосив Олег Котляр.

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко підкреслив, що йдеться насамперед про боротьбу з корупцією у вищих ешелонах влади, яка на хвилі Майдану прийшла до правління, але згодом розчарувала українців. Українці розчаровані всюди: від Львова до Києва та Запоріжжя. «Спілкуємося з людьми і чуємо наскільки вони розчаровані тим, що нас знову зрадили”, – зазначив Валентин Наливайченко. За його словами, в країні знову запанувала бідність, безнадійність і приниження.

Серед національних пріоритетів Руху В. Наливайченка “Справедливість” – інтеграція до Європейського Союзу і НАТО, безпека та соціальна справедливість для кожного українця.

Співпрацювати та змінювати Україну на краще Рух “Справедливість” буде разом із чарівними Надією Кохалевич і Мирославою Кушнір, які представляють обласну Всеукраїнську Лігу українських жінок. Багато спільних планів на майбутнє також окреслили сьогодні з отаманом українського козацтва Всеволодом Іськівом та представниками ГО “Львівська обласна спілка соцзахисту бійців АТО та сімей загиблих”, яку очолює Богдана Сірків.

_________________________________________________________________________________________

Підтримайте інформаційні запити читачів “Дзвону”!

У голосуванні можна обрати будь-яку кількість запитів.

Ознайомитись із змістом відкритих інформаційних запитів читачів можна можна у відповідному пункті меню “Інформаційні запити”. Ті запити, які наберуть за тиждень більше 100 голосів підтримки читачів порталу, будуть направлені “Дзвоном” за адресою, а відповідь чиновників обов’язково опублікована у стрічці новин.


Реклама

А поділитися?