Навіть китайці у Львові виглядають бандерівцями?

logo
32274_navit_kitajci_u_lvovi_vigljadajut_banderi.jpeg


У рубриці “НЕтипове Рівне” не публікуються новини. Це підбірка матеріалів від пересічних рівнян на історичну, суспільну чи проблемну тематику, які стосуються нашого рідного міста. Якщо ви маєте цікаву, НЕтипову інформацію про життя міста – надсилайте нам свої публікації через “Народний репортер”.

Редакція телеканалу “Рівне 1” може не поділяти думку авторів.

// 17.10.2016

теги: Рівне, Нетипове

Навіть китайці у Львові виглядають бандерівцями?
Навіть китайці у Львові виглядають бандерівцями? Найяскравішим вражінням від поїздки до Львова минулого вікенду був китайський турист , котрого зустрів в центрі, на площі Ринок.

Весь обвішаний камерами він мав на голові щойно придбану на арт-ринку “Вернісаж” шапку в кольорах бандЕрівського прапора- чорну, з великим червоним тризубом. Прикіл в тому що представник країни з комуністичним режимом явно гордився головним убором моделі Пентагону, прикрашеним бандЕрівським тризубом.

Мешканець центру

переглядів: 209

<< попередній матеріал    список   


Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі

Вконтакте
 

Facebook
 

Однокласники

Інші публікації у розділі:// 17.10.2016<a href='/Info/?id=73083' >Хто вони, рівненські останні самураї УПА?</a>Хто вони, рівненські останні самураї УПА? (переглядів: 215)
Лише 3 грудня 1991 року ,після 20 років підпілля вийшов бієць УПА, що на цьому фото, Оберишин Ілля (псевдо “Стецько” “Кобзар” ), галичанин . Про подібні випадки на Галичині багато писала загальноукраїнська преса. Менш висвітлена пресою історія рівненських останніх самураїв УПА,хоч вона надзвичайно цікава.
// 17.10.2016<a href='/Info/?id=73065' >Деревами-по хмельничанах "вдарили" рівняни?</a>Деревами-по хмельничанах “вдарили” рівняни? (переглядів: 251)
Сотня рівнян-активістів минулого вікенду провели креативну акцію,скеровану проти ” хмельницької будівельної мафії”.
// 17.10.2016<a href='/Info/?id=73063' >Дочекаємося того що у Львові?</a>Дочекаємося того що у Львові? (переглядів: 670)
У Львові нещодавно сталися дві події. 4-річний хлопчик знайшов в дворі дитсадочка шприц наркомана, почав з ним бавитися, вколовся і інфікувався вірусом СНІД.
// 13.10.2016<a href='/Info/?id=72964' >Чи врятують ровери центр Рівного від грабунків?</a>Чи врятують ровери центр Рівного від грабунків? (переглядів: 321)
200 000 грн. виділили з міської скарбниці Рівного патрульній поліції на велосипеди.


Реклама

А поділитися?