«Навіть рабам платили за роботу» – на Львівщині медики вийшли на протест

logo
110342_navit_rabam_platili_za_robotu_na_lvivwini.jpeg


19961549 1253948731382488 7462516654565614475 n«Дайте нам зарплату!», «Руки геть від медицини!», «Ламати – не будувати», «Навіть рабам платили за роботу» – з такими гаслами сьогодні, у четвер, медики поліклінічного відділу, пологового будинку, стоматологічної поліклініки, дитячої лікарні і поліклініки та ін. у м. Самборі вийшли на годинний попереджувальний пікет біля своїх відділів. Людей болить невиплата заробітної плати за два місяці – травень і червень. Про це пише «Самбірська газета».

«Нам не виплачують заробітну плату протягом двох місяців. Нема порядку в медицині: нас роз’єднують, закривають, скорочують. Де люди повинні всі йти? Влада міста та району кивають одна на одну, звинувачуючи один одного. Нам то не цікаво. Ми хочемо мати роботу і отримувати за це зарплату». «Нам дуже образливо, що до Дня медичного працівника не отримали навіть зарплати… Ми що не люди?». «Грамоти! Кому вони потрібні, коли діти їсти хочуть»… – так прокоментували виданню причину своєї акції медики.

На думку завідувача поліклініки Олександра Сілецького, роз’єднання медицини – дуже хибний крок, що має погані наслідки як для працівників, так і людей.

Люди доведені до відчаю. Багато працівників середнього та молодшого персоналу ледве зводять кінці з кінцями. Багато хто добирається на роботу громадським транспортом. Вони так і говорять: «У маршрутці яйцем за проїзд не заплатиш. І медики хворіють. Нам також доводиться купувати ліки в аптеках»…

Люди в білих халатах біля своїх відділів протягом години в руках тримали плакати. Журналісти не помітили серед них головного медика Самбірщини чи заступників. Так само і представників влади. А потім протестуючі підійшли під стіни адмінбудинку районної влади та адміністрації. Дружно заспівали Державний Гімн України. По поверхах шукали вищих чинів, щоб почути від них обнадійливе слово. Разом з ними була голова профкому Оксана Настьошин. Перших осіб не застали, бо у Сприні на «Іграх нескорених».

У «білому домі» лунали непоодинокі вигуки «ганьба».

Протестуючі зазначають, що не мають намірів вислуховувати обіцянки-цяцянки, а намірені звертатися з заявами у прокуратуру – про невиплату заробітної плати. А за два місяці, як відомо, настає кримінальна відповідальність.

А поділитися?Вам має сподобатись...