“Не бійся жити”: львів’ян запрошують на Шоу історій

logo
130959_ne_bijsja_zhiti_lviv_jan_zaproshujut_na_s.jpeg


Шоу історій – це щомісячний захід. Ви маєте можливість послухати реальні історії, не обов’язково професійних промовців, або виступити самі. Цього разу організатори обрали нову тему для виступів: “Не бійся жити”.Фото: studlava

Фото: studlava

Всі люди у світі повсюдно зайняті розповіданням історій, навіть якщо вони цього не знають. Сторітелінг як жанр набирає популярності, а попри те компанії давно розповідають власні історії успіху, професіонали розказують, через які злети і падіння їм довелося пройти, щоби стати собою сьогоднішніми, а цікаві особистості на кожному заході захоплюють слухачів карколомними оповідями. Історії, котрі ви почуєте – справжні, щирі, емоційні, без слайдів і презентацій, від тих, хто не обов’язково є професійними промовцями, а просто розповідає, що довелося пропустити крізь себе.

Шоу історій відбувається раз на місяць у вечірній час. З вересня організатори запускають новий сезон: на гостей чекають не тільки цікаві промови, але і смачні дегустації сирів та вин, а також after-party з Dj. Найближча зустріч – 21 вересня. 

В програмі:- неймовірні життєві історії;- подарунки-сюрпризи від партнерів; – ведучий Андрій Жолоб і цікаве спілкування з приємними людьми. 

Цього разу виступатимуть не тільки львів’яни, але і гості з інших міст. До прикладу, спеціально на Шоу історії з Києва приїде засновниця та генеральна директорка Startup Ukraine, засновниця Selfmade Woman Community Анна Петрова. Також виступить Соломія Чубай та ще багато відомих львів’ян.

Де?

FESTrepublic.club (вул. Старознесенська, 24-26).

Коли?

21 вересня, 19:00Детальна інформація: (067) 120-39-30

Організатори: Наталя Антонів, Наталія Васильків, Оксана Лотоцька-Савчак /ГО Великий світ/ та Ірина Снітинська /Школа АҐРУС/

Придбати квитки онлайн: https://2event.com/uk/events/923006


Реклама

А поділитися?