Не заводьте ситуацію у глухий кут, – Садовий зустрівся з протестуючими стоматологами

logo
119837_ne_zavodte_situaciju_u_gluhij_kut_sadovij.jpeg


667155Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з працівниками стоматологічних поліклінік, які протестують проти реформування комунальної стоматології. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Громаду міста Львова представляють депутати міської ради, яких ви обрали.  Стовідсоткова кількість депутатів прийняла рішення стосовно реформи стоматології у місті Львові. І це рішення є обов’язковим до виконання міським головою, керівниками департаментів і управлінь», – прокоментував ситуацію Андрій Садовий.

За його словами, на сьогодні є легітимно призначений управлінням головний лікар, і його не допускають до робочого місця. Є комісія, створена керівником управління, яку теж не допускають до перевірки.

«Є самозахоплення майна установи, і це є грубим порушенням чинного законодавства. Тому мною скеровані листи у відповідні правоохоронні органи, тому що це майно належить громаді міста Львова – воно не є приватним майном. І поліція зобов’язана буде реагувати, – зазначив Андрій Садовий. – Ухвала є легітимною. Я говорив з депутатами міської ради, і вони не готові далі виділяти кошти на фінансування стоматології. Фінансування незахищених категорій – так, фінансування всіх, хто цього потребує – так, а фінансування того, чого ви хочете – ні».

«Моя пропозиція стосовно 3-ї поліклініки – дайте можливість почати роботу головному лікареві і дайте можливість управлінню проводити перевірку. На сьогоднішній день є прийнята ухвала, і підстав для її скасування немає. Вона є зупинена за позовом. Тому відкличте свої позови, щоб ми почали впроваджувати ухвали, мали можливість нормально фінансувати галузь, тому що на сьогоднішній день я не маю жодних аргументів для того, щоб депутати підтримали рішення про виділення додаткових коштів. А за недопуск керівника передбачена кримінальне провадження. Не заводьте ситуацію у глухий кут», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, персонал 3-ї, 4-ї та 5-ї стоматологічних поліклінік Львова виступають проти проведення реформи, запропонованої міської радою та вимагають виплатити їм зарплату за останні два місяці. 

Раніше Форпост писав Це влада довела до того, що нас називають хабарниками, – кабінет Садового знову пікетують


Реклама

А поділитися?