Незабаром стартує вступна кампанія

logo
108114_nezabarom_startue_vstupna_kampanija.png


Вступна кампанія стартує вже невдовзі. Заяви на вступ із визначеними пріоритетами абітурієнти зможуть реєструвати у своїх електронних кабінетах з наступної середи і до двадцять шостого липня. Результати вступу оприлюднять – першого серпня.

Документи на вступ потрібно подавати лише в електронній формі. У паперовій – оригінали.

«Цього року кількість заяв, які може подати абітурієнт, зменшено до дев’яти. Ці 9 заяв вступник може подати на чотири спеціальності, не більше. Обов’язково потрібно вказувати пріоритетність заяв. З 12 липня почнуть функціонувати 23 консультаційні пункти по поданню електронних заяв. Один – це є в головному корпусі, загально університетський і далі – на кожному факультеті там буде відповідальна особа, яка допоможе подати заяву»,  – каже секретар приймальної комісії Франкового вишу Андрій Гукалюк.

Щодо трьох коледжів в університеті Франка, то документи можна подавати і в паперовій формі.

«При вступі до коледжу на сьогоднішній день не застосовуються жодні обмеження щодо кількості заяв, щодо вказівки пріоритетів чи щодо коефіцієнтів балів. При вступі до коледжів університету продовжені строки вступної кампанії. До коледжів заяви приймаються до 8 серпня», – акцентує директор Правничого коледжу Володимир Цікало.

Цьогоріч в університеті імені Івана Франка чекають на 50 тисяч вступників. Найпопулярніші спеціальності за останні кілька років не змінилися.

«Спеціальності «туризм», «право» – не втрачають популярності. Серед гуманітарних – англійська мова, перекладознавство… На філологічному факультеті – японська мова та література, китайська мова та література – мають добре забезпечення навчально-методичне, тому що ми маємо підписані угоди з нашими закордонними партнерами, інститутами. І з японськими університетами, і з китайськими – це дає можливість проходити стажування», – додає проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим.

Деталі про спеціальності, коефіцієнти та рейтинги шукайте на сайті Львівського національного університету імені Івана Франка.

Loading…


Реклама

А поділитися?