Німецький хірург у Львові безкоштовно допоможе майже сотні дітей

logo
101239_nimeckij_hirurg_u_lvovi_bezkoshtovno_dopo.jpeg


Черга до пластичного хірурга Клауса Екслера з Франкфурта-на-Майні сформувалася ще за місяць до його приїзду.Deutsche Welle

Deutsche Welle

Відомий лікар вже прибув до Львова і протягом тижня проведе 60 консультацій та 29 операцій, повідомляє DW. 

Німецький лікар пояснює, що відбирає найважчі випадки, у яких без операції діти не можуть вести нормальний спосіб житя. Пріорітет надається малозабезпеченим родинам.

Також пріоритет мають малозабезпечені родини. З такою місією він працює у Південній Америці, Африці, Азію та в Україну.

Його вражає велика кількість вроджених патологій в українських дітей. “Я би не пов’язував це з Чорнобилем. Я багато їжджу світом і бачу, що всюди є свої проблеми. В Україні — це птози (опущені верхні повіки — ред.), набряки на обличчі, а в Азії, наприклад, багато мають вовчу губу. Наука повинна ще добре попрацювати над цим, щоб дослідити причини цього явища”, — каже лікар.

Це восьмий візит доктора Екснера до Львова. Перший відбуся у 2012 році в рамках благодійного пректу до Євро-2012. З того часу лікар приїхдить до Львова вланим коштом або за підпримки благодійників. Цього разу він працюватиме в парі зі своєю дружиною Б’янкою Байкан-Екснер, яка також є пластичним хірургом. 

Важливою складовою візиту лікаря є передати свій досвід українським лікарям. Батьки, чиї діти не зможуть отримати допомогу цього разу, ймовірно матимуть таку нагоду наступного разу. Орієнтовно наступний візит доктора Екснера запланований на осінь.


Реклама

А поділитися?