Новозбудовану велодоріжку на Чорновола перероблятимуть через руйнування

logo
128579_novozbudovanu_velodorizhku_na_chornovola_.jpeg


Велодоріжка ще не введена в експлуатацію через незавершені роботи, але вже почала руйнуватися через коріння дерев.

Переробляти ділянку має підрядник ПП “Будформат” власним коштом. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив начальник відділу капітального ремонту управління інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Іван Матківський. 

“По питанню руйнування було обстеження, підрядник зобов’язався усунути недоліки по об’єкту в найкоротший час. Зараз дощ, тому обіцяв в п’ятницю чи понеділок, поставити людей і почати роботи”, – сказав Іван Матківський.

Причиною руйнування стало коріння дерев. Як можна усунути недоліки мають встановити роботи на місці, повідомив посадовець: “Зрізати дерево нам не дадуть, а якщо зрізати коріння – це може призвести до падіння дерева. Виберуть основу, і тоді вже подивляться, що з тим можна зробити”.

Тендер на будівництво велодоріжки зі світлофором на вулиці Чорновола від залізничного мосту до вул. Липинського проведений в серпні 2015 року. Велодоріжка з’явился у 2016 році, але за оцінкою замовника – департамету житлового господарства та інфраструктури ЛМР, роботи виконані не в повному обсязі. Зокрема нанесення розмітки виконано на 70-80%. Після завершення робіт в повному обсязі та усунення виявлених недоліків об’єкт передадуть на обслуговування Шевченківської райадміністрації. 

Зоя Красовська

А поділитися?