Ну і що, що немає озера: у центрі Львова діти голяка купаються в фонтані (ФОТОРЕПОРТАЖ)

logo
117443_nu_i_wo_wo_nemae_ozera_u_centri_lvova_dit.jpeg


На площі Митній, що у центрі Львова, менше трьох місяців тому обладнали новий фонтан. До цього, впродовж багатьох десятиліть це був звичайний водограй ще радянського типу – з чашею та кількома струменями води. Тепер там  так званий сухий фонтан – вода б`є з 25 форсунок і виливається просто на гранітну плитку. У спеку він став улюбленим місцем відпочинку для мам з малими дітьми. Вони перетворили цей культурний куточок міста на пляж. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР.

Вже кілька днів тут купа дітей різного віку – хто у шортах, хто просто в плавках скачуть поміж струменями води, а подекуди навіть дорослі, роздягаються до білизни і лізуть у воду. Тепер усі, хто хоче посидіти на лавці на площі Митній, споглядають на ці забави.

Самі батьки не бачать нічого поганого у такій поведінці дітей – мовляв, у місті немає водойми, а водити малечу в басейн не кожному по кишені.

Більшість пересічних львів`ян на такі водні процедури реагують адекватно – та нехай собі малеча тішиться, кому це заважає? Хоча є й незадоволені – мовляв, не  годиться, щоб у центрі європейського міста бігали в трусах.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...