Обіцяного три роки чекають, або чому у Львові досі не встановили новий фонтан на проспекті Свободи

logo
116451_obicjanogo_tri_roki_chekajut_abo_chomu_u_.jpeg


Практично весь 2016 рік “Сокар Благо” витратив на підготовку проекту та замовив канадське гідравлічне обладнання, вартість якого становить 300 000 євро. На цьому, схоже, натхненн благодійників зійшло нанівець.

Що сталося.

У вересні 2016 року головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, запевняв нашого кореспондента в тому, що фонтан вж прибув із Канади в Україну та готовий до встановлення.

“Вся документація готова, ми чекаємо на  приїзд делегації від “Сокару”. Вони мають дати відмашку, коли починати  встановлення нового фонтану, – зазначив тоді Юліан Чаплінський. 

Чи відвідувала тоді делегація “Сокару” наше місто достеменно невідомо, тільки от жодні роботи з демонтажу старого фонтану на проспекті Свободи так і не розпочалися. Більше того, вже навесні 2017 року його знову запустили в роботу, як і роком раніше.

Що далі. 

Вже у липні цього року, Юліан Чаплінський розповів кореспонденту 032.ua, що він більше не займається цим проектом. Раніше це питання перебувало на контролі в заступника міського голови Андрій Пушкарьова, який в березні цього року звільнився з мерії. 

“Наскільки мені відомо, “Сокар Благо” сповістив міську раду, що не може  відремонтувати площу навпроти Оперного театру”. Вони запропонували, аби це зробила влада міста. Що наразі з цим питанням, я точно не знаю”, – сказав Чаплінський та порадив звернутися в прес-службу міської ради.

Що ми, власне, й зробили. Однак дуже здивувалися, коли в мерії не змогли знайти людину, яка займається цим питанням.

“На жаль, нам не вдалося знайти відповідального за цей проект, тому наразі нічого не можемо прокоментувати стосовно нового фонтану”, – зазначили в прес-службі ЛМР.

Що тепер.

Більш багатослівними виявилися в прес-службі благодійного фонду “Сокар Благо”. До слова, за інформацією ЗМІ, благодійну організацію заснувала азербайджанська державна компанія “Sokar”. Цікаво, що кілька років тому ця компанія облаштувала в Одесі за свій рахунок сквер “Азербайджан”.

Так ось, в прес-службі “Сокар Благо” нам відповіли наступне:

“Концепція оновленого “фонтану закоханих” передбачає встановлення так званого “сухого” фонтану (тобто без чаші), вода буде збиратися в спеціальні стоки. Вечірньої пори фонтан буде підсвічуватися. Крім того, передбачено музичний супровід. Ми впевнені, що львів’яни та гості культурної столиці України оцінять інноваційнність дизайнерських рішень та будуть насолоджуватися дозвіллям у центрі Львова під звуки води та музики”.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...