Обрали проект дитячого майданчика, який з’явиться на площі Святого Юра

logo
110358_obrali_proekt_ditjachogo_majdanchika_jaki.jpeg


per1111У Львові завершився Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра. Про це пише «Твоє місто».

Згідно з умовами конкурсу, його учасники мали розробити концепт дитячого майданчика, де зможуть одночасно перебувати до 20-ти дітей трьох вікових груп – від новонароджених до 12-ти років. Окрім того, запропонований проект мав пов’язати дитячий майданчик з існуючою планувальною структурою скверу, а також передбачити максимальне збереження зелених насаджень і появу нових.

Ділянка проектування розташована у сквері на площі Святого Юра, історично сформованому у 1897-му році за проектом Арнольда Рерінга. У 70-х роках у сквері був збудований дитячий майданчик за проектом студентського проектно-конструкторського бюро Львівського політехнічного інституту з використанням мініатюрних форм замку. Дитячий майданчик знаходився у незадовільному стані та був демонтований у межах реконструкції площі Святого та прокладення автомобільної дороги.

Як повідомили організатори, у конкурсі перемогу здобув авторський колектив«Архітектурного бюро “А44″» зі Львова: Рибак Юлія, Саніна Аліна та Телюк Христина (шифр 779913).

per11 per111

ІІ місце – ЛКП «Інститут просторового розвитку», авторський колектив: Могила Ігор, Мартинець Роман, Зварич Олена та Чорноус Христина, Львів (шифр 011235)

p22 p2 6b083

ІІІ місце – авторський колектив: Кос Орест, Кос Світлана та Кінах Мар’яна, Івано-Франківськ (шифр 422149).

per33 per3

Додамо, архітектурний конкурс пройшов в межах проекту «Дитячий простір у сквері Святого Юра», поданого ГО «Батьки в дії» та членами організації «Пласт – НСОУ». Громадський проект (код 157) став одним з переможців відбору через е-сервіс «Громадський бюджет Львова».

Візуалізація: contest.com.ua


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...