Обшуки СБУ у львівській мерії пов’язані з розслідуванням «Афери століття»

logo
109840_obshuki_sbu_u_lvivskij_meriji_pov_jazani_.jpeg


Обшуки у департаменті економічного розвитку Львівської міської ради відбуваються через масштабну аферу з комунальною нерухомістю Львова. Про це стало відомо з ухвали Галицького районного суду Львова, яка опинилась у розпорядженні ZAXID.NET.

Нагадаємо, 12 липня до департаменту економічного розвитку ЛМР та управління комунальної власності ЛМР, яке входить у структуру цього департаменту, з обшуком прийшли слідчі ГУ НП та УСБУ у Львівській області. Як йдеться в ухвалі Галицького районного суду, «проведення обшуку зумовлене необхідністю виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання та вилучення речей, предметів та оригіналів усіх документів щодо об’єктів нерухомого майна у м. Львові, які незаконним шляхом вибули із комунальної власності територіальної громади м. Львова».

Нижче в ухвалі суду також наведений список адрес цих приміщень. Про їх виведення з комунальної власності ZAXID.NET повідомляв у розслідуванні «Афера століття». Пізніше ZAXID.NET також описував і шахрайську схему, за якою це майно перейшло в приватні руки.

Ухвала про дозвіл на обшук у підрозділах ЛМР

У червні поліція повідомила про затримання двох співучасників цієї афери, однак основні вигодонабувачі майна – львівські підприємиці Ірина Сандул та Людмила Малькова – наразі на волі. Пізніше також стало відомо, що одного із затриманих Артема Шпоту суд відпустив під заставу 240 тис. грн.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...