Олександра Алієва після бійки із тренером помітили у Львові

logo
33897_oleksandra_alieva_pislja_bijki_iz_trenero.jpeg


Цими днями екс-хавбека збірної України помітили у Львові. Про мету загадкового приїзду Алієва “Футбол 24” розпитав у головного тренера винниківського “Руху” Романа Гданського.

“Ваше припущення щодо можливого повернення Олександра у “Рух” я одразу заперечу, – каже “Футбол 24” Роман Гданський. – Навіть розмови про таке не було. Так, Алієв справді приїжджав до Львова. Він любить це місто, тому час від часу заїжджає на прогулянку. От і все. Вчора увечері вже збирався повернутись до Києва.

Телефонував нашим хлопцям, телефонував мені. Але зустрітись нам не вдалося – ми перебували на виїзді у Франківську. Який у Саші настрій? Нормальний. Знаєте, наскільки б йому не було погано – він ніколи цього не показує”.

Нагадаємо: на початку жовтня Олександр Алієв зі скандалом покинув казахський “Тараз” і зараз є безробітним. За чутками, хавбек побився із головним тренером Юрієм Максимовим. Як стверджує екс-тренер “Тараза”, бійку ініціював саме Максимов. Особисте життя Алієва також супроводжували скандали, які закінчилися розлученням із дружиною Тетяною.

А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть в коментарях


Реклама

А поділитися?