Ольга Заяць – майстер спорту України

З 6 по 10 липня 2016 року у Скадовську (Херсонська область) проходив Чемпіонат України серед молоді до 23 років та Міжнародний турнір ім. ЗМС Я. Куценка з важкої атлетики. На цьогорічних передолімпійських змаганнях боротьбу вели понад 300 важкоатлетів з усіх регіонів України!

У складі збірної команди Львівської області у ваговій категорії до 48 кг. змагалася студентка 33 групи факультету фізичної реабілітації Ольга Заяць. Серед 15 представниць даної вагової категорії склалася напружена боротьба за нагороди чемпіонату.

Після завершення ривка із результатом 55 кг. наша спортсменка знаходилася на 5 позиції і здобути призове місце у сумі двоборства було важко. Проте друга класична вправа поштовх – є сильною стороною спортсменки. Ольга поступово зафіксувала 65 та 69 кг, забезпечивши собі призове місце. Під час третьої спроби вага становила 75 кг, що перевершує персональний рекорд спортсменки до цих змагань на 9 кілограмів! Вагу зафіксовано над головою, що забезпечило спортсменці 2 призове місце.

Ольга Заяць успішно завершила змагання із сумою двоборства 130 кг та вперше виконала норматив майстра спорту України.

Чемпіонкою змагань стала минулорічна чемпіонка Європи серед юніорів – Єфімчук Надія, спортсменка зі Скадовська. Третью фінішувала Захарченко Аліна, яка представляє Харківську та Луганську області.

Отже, вітаємо нашу спортсменку, її особистого тренера Олександра Товстонога та кафедру АВС із успішним виступом!