Отримав відкат… під управлінням СБУ

logo
40281_otrimav_vidkat_pid_upravlinnjam_sbu.jpeg


Незаконні дії начальника управління житлового господарства Львівської міськради Юрія Гольця, затриманого при отриманні 80 тисяч відкату, співробітники управління СБУ та військової прокуратури Західного регіону документували протягом десяти місяців. Про це на брифінгу повідомив перший заступник військового прокурора Західного регіону Євген Білоусов.

На початку року в СБУ звернувся підприємець, від якого начальник житлового управління вимагав винагороду 8–10 відсотків від суми укладеного договору на виконання ремонтних робіт. І відтоді Юрій Голець перебував під ковпаком у правоохоронців.

На знімку:

під час затримання чиновника міськради

Фотопрес-служби СБУ.

У планах чиновника було укласти договори на суму понад 10 мільйонів гривень. Ще у вересні йому передали частину винагороди — 10 тисяч гривень. Після отримання наступного відкату Юрія Гольця затримали.

Як розповів заступник начальника УСБУ у Львівській області Святослав Стець, чиновник призначив зустріч підприємцю біля закинутого трамвайного парку — за 100 метрів від управління СБУ у Львівській області. Тож оперативникам не довелося навіть далеко виїжджати. Після того, як чиновник заховав пакунок з грішми в кишеню, його було затримано.

Слідчі також перевіряють причетність інших чиновників міськради до хабарництва. Були проведені обшуки у кабінетах начальника управління житлового господарства, першого заступника міського голови та в юридичному управлінні. Вилучено документи.

Міський голова відсторонив Юрія Гольця від виконання посадових обов’язків начальника управління житлового господарства. Прокуратура вимагає взяти затриманого під варту. Голова Львівської ОДА Олег Синютка, коментуючи останні події, застеріг чиновників, що слід чекати нових затримань.

Богдан КУШНІР.

Львів.

Голос України

window.admixZArr = (window.admixZArr || []);
window.admixZArr.push({ z: ‘3ec6a97c-3a5c-4a7d-bd89-7007da502c43’, ph: ‘admixer_async_828691272’});


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...