П’ятеро львівських патрульних зазнали у Шегинях травм унаслідок бійки

logo
130040_p_jatero_lvivskih_patrulnih_zaznali_u_she.jpeg


09:50 11 вересня 2017 р.

Учасники акції намагаючись пройти через обмежувальну лінію з поліцейських, повалили їх на землю.

На сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook» повідомили сьогодні, 11 вересня, що п’ятеро її працівників зазнали у Шегинях травм унаслідок бійки. Натомість у прес-службі національної поліції України розповіли: «Учасники акції намагаючись пройти через обмежувальну лінію з поліцейських, повалили їх на землю та спричинили правоохоронцям тілесні ушкодження.

своєю чергою, поліціянти задля уникнення кровопролиття були орієнтовані не застосовувати засоби фізичного впливу та не використовувати спецзасоби при забезпеченні безпеки громадян під час масових заходів на пункті пропуску «Шегині».

«По медичну допомогу звернулись 11 поліцейських, з яких п’ять – працівники патрульної поліції та шість – бійці полку поліції особливого призначення. Медики діагностували у них закриті травми голови та грудної клітини, у одного із бійців полку поліції особливого призначення – перелом плечової кістки», – поінформували також на сторінці Національної поліції України в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували відео бійки.


Реклама

А поділитися?