Перерозподіляти ринок перевізників ТПВ у Львівській ОДА поки що не будуть

logo
106202_pererozpodiljati_rinok_pereviznikiv_tpv_u.png


Перерозподілу ринку і заміни перевізників відходів у Львові поки що не буде. Про це сьогодні, 30 червня, під час брифінгу заявив керівник Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Водночас він зазначив, що після підписання ухвали, яку проголосували депутати у четвер 29 червня у Львівській міськраді, ЛОДА потрібний додатковий час для інвентаризації та підтвердження угод з перевізниками.

«У нас немає на сьогоднішній момент позиції щодо розірвання угод з будь-ким із перевізників. Це буде тільки тоді, якщо перевізник не буде виконувати своїх обов’язків чи буде саботувати вивіз ТПВ. Наразі зауважень до перевізників немає, – запевнив Олег Синютка. – Ми не будемо перерозподіляти ринку перевезень. Я офіційно заявив перевізникам, що я не бачу нових компаній, які би приходили на ринок перевезення твердих побутових відходів».

Поки що в обласній адміністрації також не переглядатимуть і тарифів на вивезення сміття.

«Станом на липень місяць ми не плануємо переглядати вартість послуг по твердих побутових відходах. Але це буде залежати від тих довготермінових угод, які ми постараємось укласти», – додав керівник ЛОДА.

Також голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що розглядає можливість утилізації твердих побутових відходів зі Львова поза межами Львівської області.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...