Петро Димінський відправився на футбол у день похорону загиблої у ДТП дівчини

logo
123238_petro_diminskij_vidpravivsja_na_futbol_u_.jpeg


У неділю, 20 серпня, у селі Ямельня поховали 31-річну Наталію Трілу. В її автомобіль напередодні врізався автівка власника телеканалу ZIK та футбольного клубу «Карпати» Петра Димінського.

Зазначимо, що офіційних доказів того, що за кермом авто Mercedes був саме Петро Димінський, досі нема. Однак очевидці, які опинились на місці події за кілька хвилин після ДТП, повідомили ZAXID.NET, що бачили на дорозі схвильованого і розгубленого Петра Димінського, проте він майже відразу пересів позашляховик охорони, а пізніше поїхав з місця ДТП.

Водієм, якій здійснив аварію, себе назвав 43-літній чоловік. Як стало відомо ZAXID.NET, мова йде про Андрія Борща, гендиректора охоронної фірми «Ірбіс», якій формально належить резиденція Петра Димінського на Яворівському полігоні. Тож поліція і рідні загиблої просять відгукнутися свідків, які могли б остаточно встановити учасника ДТП.

Поховали Наталію Трілу у весільному платті. За словами її матері, дівчина невдовзі мала вийти заміж. Вона працювала в одній з ІТ-компаній у Львові, володіла кількома іноземними мовами. Була єдиною дитиною у сім’ї.

У день похорону загиблої, власника «Карпат» бачили на матчі у Львові, повідомляє ТСН. Рідні загиблої кажуть, що не почули від нього ні вибачень, ні пропозиції допомоги.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...