Потяг єднання України завітає до Львова

logo
35083_potjag_ednannja_ukrajini_zavitae_do_lvova.jpeg


У суботу, 29 жовтня, львів’яни зустрічатимуть Потяг єднання України «Труханівська Січ». Учасники проекту – волонтери, громадські діячі та військовослужбовці – готують програму, покликану підтримати єдність мешканців різних регіонів України.
Фото: excl.com.ua

Фото: excl.com.ua

Про це повідомили у Департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Всеукраїнська акція “Потяг єднання України «Труханівська Січ» відбувається вже втретє й триває з 20 жовтня по 6 листопада. Пасажири агітпоїзда проводять концерти, лекції та різноманітні творчі майстер-класи в навчальних закладах та Будинках культури кожного міста, у якому зупиняються. Також у межах проекту волонтери та громадські діячі проводять відкриті дискусійні майданчики, ток-шоу й телемости з молоддю. Організатори акції зазначають, що це «експеримент комунікацій серед різних верств населення», – пише Урядовий портал.

Цього разу до них приєднався особовий склад Збройних Сил України, який поширює серед мешканців міст інфорацію про можливості військової служби за контрактом. Також військовослужбовці планують декілька заходів на кожній зупинці Потягу єднання: заняття з мінно-вибухової безпеки, презентацію особливості служби з чотирилапими помічниками, концерт військового оркестру.

За словами Миколи Матвійчука, полковника Збройних Сил України, організатори прагнуть сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню, піднесенню патріотичного духу мешканців різних регіонів України.

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?Вам має сподобатись...