Прикордонники готуються зустріти десятки тисяч паломників-хасидів. Частина прибуватиме транзитом через Львів

logo
131209_prikordonniki_gotujutsja_zustriti_desjatk.jpeg


hasuduЗ 20-22 вересня відбуватиметься щорічне святкування іудейського Нового року Рош Гашана, на яке в Україну прибувають кілька десятків тисяч хасидів-паломників, що зупиняються в місті Умань, на Черкащині. 

Минулого року співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на державному кордоні у майже 260 випадках оформили понад 30 тисяч паломників, які прибували організованими групами. Їх оформлення в більшості здійснювалося в аеропортах «Бориспіль», «Жуляни», «Львів» та «Одеса», а також в пунктах пропуску на кордоні з Польщею, Румунією та Словаччиною. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

Співробітники Держприкордонслужби вже завершують крайні організаційні заходи та докладають максимум зусиль, щоб інші подорожуючі не відчули жодних незручностей, а оформлення паломників і прочан проходило на належному рівні. Пріоритетом для прикордонного відомства залишається безпекова складова всіх громадян.

 Зокрема прикордонники контрольно-пропускного пункту «Київ», на яких припадає основна частка оформлення хасидів-паломників на київських летовищах, завершили основні складові підготовки. Також для підтримання загального режиму та передачі інформації в аеропортах між суміжними контролюючими органами проведено практичні заняття та тренінги.

Наразі фахівцями експертно-криміналістичного центру відомства вже проведено ряд занять з питань особливостей перевірки паспортних документів громадян Ізраїлю та виявлення в них ознак підробок.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...