Речниця голови ЛОДА припинила голодування у Львові через півтори доби

logo
103137_rechnicja_golovi_loda_pripinila_goloduvan.jpeg


Директорка департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк ввечері 21 червня припинила голодування, оголошене нею напередодні на знак протесту проти невивезення сміття зі Львова.

За словами Ольги Березюк, причиною відмови від голодування стали рекомендації лікарів, а також його безсенсовність .

«Я припинила голодування. Сміття і так міський голова не вивозитиме. Сенсу і сил далі голодувати немає. Лікарі обстежили і сказали, що наступна доба була би критичною. Чи шкодую я про два дні і одну ніч під Ратушею? Ні!», – написала, зокрема, Ольга Березюк на своїй сторінці у Facebook у середу пізно ввечері.

За словами депутата Львівської міськради від партії УКРОП Ігора Зінкевича, Ольга Березюк припинила голодування після особистого втручання голови ЛОДА Олега Синютки, який у середу ввечері особисто викликав медиків «швидкої допомоги» під львівську ратушу.

Голодування припинив також один з активістів УКРОПу Олександр Сироїд, який приєднався до голодування Ольги Березюк у вівторок вдень. Обидвоє голодуючих вимагали від мерії і особисто міського голови Андрія Садового вжиття дієвих кроків з вирішення сміттєвої кризи у Львові.

Нагадаємо, що Ольга Березюк оголосила про своє безстрокове голодування 20 червня, через кілька годин після того, як про голодування оголосив лідер парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк, якого підтримала віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд і ще один нардеп з «Самопомочі» Тарас Пастух. Ще через кілька годин до голодування Ольги Березюк у Львові приєднався активіст УКРОПу Олександр Сироїд.

Олег Березюк та Оксана Сироїд продовжують голодування в Києві під Адміністрацією президента, вимагаючи зняття «сміттєвої блокади» зі Львова.


Реклама

А поділитися?