Ремонт на Замарстинівській в липні відмінили

logo
107655_remont_na_zamarstinivskij_v_lipni_vidmini.jpeg


За попередньою інформацією, ремонт на цій вулиці мав початись ще в липні. Його перенесли на невизначений термін.

Але в ЛКП «Львівавтодор» зазначають, що до кінця року він все таки має початись. У 2017 році планують відремонтувати ділянку від вулиці Гайдамацької до вулиці Липинського. Про це повідомляє сайт «Твоє місто».

Директор ЛКП Олег Береза зазначає, що початок робіт відклали через численні зауваження експертизи. І не почнуть роботи поки їх не виправлять, поки не отримають погодження, не визначать вартість і не проведуть тендер. Через таке відтермінування на всій вулиці не можливо буде зробити ремонт. Тому роботи частково переносяться і на 2018 рік. Додають, що Замарстинівська – це одна з найгірших вулиць Львова. На окремих її ділянках відсутня каналізація.

«Це буде, мабуть, найбільш безболісне перекриття руху у Львові, адже вулиця знаходиться в такому стані, що без потреби на неї ніхто не заїжджає», – додав Олег Береза.

«Львівські» нагадують, що на ремонт виділено 10 мільйонів, але в майбутньому треба буде більше заявлених коштів. На час ремонту, рух буде змінено, схему додадуть коли почнуться роботи.

Джерело фото: "Твоє місто"Джерело фото: “Твоє місто”


Реклама

А поділитися?