Ростислав Замлинський зустрівся із представниками машинобудівної галузі Львівщини(+фото)

logo
32341_rostislav_zamlinskij_zustrivsja_iz_predst.jpeg


Днями у приміщенні готелю “Гетьман” відбулась зустріч першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського з керівниками підприємств машинобудівної галузі та головами їх профспілкових організацій. Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

“Галузь машинобудування завжди була і залишається важливою складовою частиною промисловості Львівської області, адже в цій галузі здійснюють діяльність 110 підприємств промисловості і працює близько 20 тисяч осіб, – зазначив під час зустрічі Ростислав Замлинський. – Продукція машинобудівників Львівщини користується попитом не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими світовими марками”.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Ростислава Замлинський нагородив почесними грамотами голови обласної державної адміністрації кращих представників галузі машинобудування, зокрема працівників ТОВ ГмБХ “Леоні”, ТОВ СП “Електронтранс”, ТДВ “Львівагромашпроект”, ТОВ СП “Сферос-Електрон”, ТОВ АД “Галич-Авто”, ТОВ ЦВГ “Україна”, ТзДВ “Стрий Авто”, ТзОВ “ОДВ-Електрик”.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?