Розпочали ремонт дороги Н-02 «Тернопіль – Львів»

logo
119085_rozpochali_remont_dorogi_n_02_ternopil_lv.gif


На головнуРоздрукувати 08.08.17 | 13:29Розпочали ремонт дороги Н-02 «Тернопіль – Львів»

Станом на 7 серпня 2017 року зробили 400 метрів основи на автодорозі Тернопіль – Львів, яку цього року визначили однією з пріоритетних магістралей щодо будівництва та ремонту. Про це стало відомо під час щотижневої наради з питань експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування.

Нарада відбулася за участі голови Тернопільської ОДА Степана Барни, його Першого заступника Івана Крисака, начальника управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження Тернопільської ОДА Володимира Шашкіна, начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдана Юлика, представників облавтодору та патрульної поліції Тернополя.

Так, як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, наразі на автомобільній магістралі Тернопіль – Львів працює одна команда «Техно-Буд-Центр». За перший день було зроблено 400 метрів основи. Сьогодні ж, 8 серпня, планують зробити ще 500 метрів основи.       

«Нині в області без реального ремонту доріг, в даному випадку без ремонту з відповідною основою, не обійтися, – наголосив під час наради голова Тернопільської ОДА Степан Барна. – Саме тому, принциповими є якість будівництва доріг, контроль за виконанням цих робіт з боку громадського сектора, а також гарантія їх виконання фірмою-підрядником».

Також на нараді обговорили ситуацію загалом щодо стану ремонту доріг в області та питання їх збереження. 


Реклама

А поділитися?