Садовий хоче почути завтра від Президента прямі відповіді на конкретні запитання

logo
110360_sadovij_hoche_pochuti_zavtra_vid_preziden.jpeg


sadoviyУ п’ятницю, 14 липня, відбудеться робоча поїздка Президента України Петра Порошенка до Львівської області. Зазначається, що у планах президента відвідини стратегічного державного підприємства «Львівського бронетанкового заводу».

Міський голова Львова Андрій Садовий висловився про візит Президента дуже недвозначно і заявив, що сподівається прямих відповідей на конкретні питання, які стосуються львів’ян.

«Завтра у Львові перебуватиме Президент Порошенко. Виступатиме на фоні важкої техніки на Львівському бронетанковому заводі. Львів’яни готові почути все, що хоче сказати нам глава держави, але зі своєї сторони хочемо почути відповіді на два питання:

– чи втрутиться Президент в ситуацію зі свідомим руйнуванням київськими “стратегами” Академії сухопутних військ у Львові? В час війни приймати рішення про розформування танкового та артилерійського підрозділу однієї з найкращих військових академій України – це на межі абсурду і злочину. Свого часу львів’яни не дали цього зробити Януковичу. Відтак, досвід у нас є.

– чи усвідомлює пан Президент, що недолуга і меркантильна політика чиновників під час переговорів з Ryanair призвела до великого репутаційного удару по Україні. На сьогодні найбільше постраждав саме Львів, який втратив потенційний трафік у 300 тисяч туристів в рік та недоотримає 2 мільярди грн доходу від туристичного бізнесу. Мова йде передусім про малий та середній бізнес. Я вже не кажу, що цей скандал закриває на невизначений час можливість українцям недорого подорожувати до Європи.

Це дуже конкретні питання і попри чергові розмови про великі реформи я дуже сподіваюсь прямих відповідей на них», – зазначив Андрій Садовий.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...