Садовий скликає у неділю львів`ян до Ратуші на віче

logo
104145_sadovij_sklikae_u_nedilju_lviv_jan_do_rat.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий закликав львів`ян зібратися у неділю, 25 червня,перед львівською ратушею на загальлноміське віче. Коротке відеозвернення з таким закликом Садовий опублікував на своїй сторінці у Facebook 24 червня.

«Запрошую львів’ян прийти в неділю на віче о 14:00, площа Ринок, Ратуша. Час показати, що дух і воля Львова незламні», – каже Андрій Садовий у короткому відеоролику, знятому на вулиці Банковій у Києві перед Адміністрацією президента. Там, нагадаємо, з понеділка голодують лідер парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк, нардеп цієї ж партії Тарас Пастух і віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, вимагаючи від Петра Порошенка зняти сміттєву блокаду Львова. У суботу вранці Оксану Сироїд госпіталізувала «швидка допомога».

Нагадаємо, що сміттєва криза у Львові сягнула апогею. На тлі масових відмов обласних полігонів ТПВ від співпраці з львівською мерією 22 червня голова ЛОДА Олег Синюнка запропонував міськраді передати ЛОДА усі повноваження по утилізації і поводження зі сміттям у Львові і виплачувати за це по 300 млн грн в рік з міської скарбниці. Андрій Садовий назвав цю пропозицію «ультиматумом», але заявив, що місто не має іншого виходу, як погодитись. У четвер цю пропозицію мають розглянути депутати міськради.

Починаючи з п`ятниці, 23 червня, зі Львова почали активно вивозитти сміття. Всі львівські компанії-перевізники, окрім «Грінери», отримали з ЛОДА чіткі вказівки куди і скільки вивозити сміття. Наразі усі надлишки сміття вивозять на обласні полігони ТПВ, за добу з міста вивезли близько 640 тонн сміття. За даними мерії, у Львові станом на ранок суботу накопичилось понад 12 тис. тонн сміття.

А поділитися?