Садовый: Мы построим мусороперерабатывающий завод и туда будут ездить экскурсии

logo
37008_sadovyj_my_postroim_musoropererabatyvajuw.jpeg


В эфире ток-шоу Наташи Влащенко Люди. Hard Talk LIVE мэр Львова Андрей Садовый прокомментировал «мусорный скандал» и ситуацию с переработкой мусора в городе в целом 

357428573

В том, что случилось на Грибовицком полигоне, мэр подозревает злой умысел.

«Є кримінальна справа про підпал полігону 5 місяців тому, її ніхто не розглядає, а шукають крайніх. Це зробили нелюди, які мали дуже злі наміри. Я хочу щоб це досліджувала прокуратура і міліція, бо сталася біда, сім’ї втратили батьків. Був намір взагалі заблокувати вивіз сміття з мільйонного міста і показати, який поганий мер. Походіть по місту подивіться. Це, до речі, можуть зробити в будь-якому місті в Україні, просто на Львові експериментують», — утверждает Садовый.

Мэр рассказал о трудностях с привлечением инвесторов  в области переработки отходов.

«В Європі утилізація тони сміття вартує від 40 до 120 євро, в Україні — 2.5 євро. Це основна причина, чому до нас не приходить інвестор. Були розмови, що інвестори приходили до Львова, а Садовий їх не пустив, бо хотів відкатів. Покажіть мені, де вони побудували ці заводи? В Україні немає жодного сучасного сміттєпереробного заводу», — подчеркивает львовский мєр.

«Ми зобов’язані збудувати найсучасніший завод з глибинної переробки сміття. І ми це зробимо, ми покажемо всім. І будуть приїжджати екскурсії, щоб на нього подивитись. Ми беремо в Європейського інвестиційного банку 85 мільйонів євро на 25 років під 1-1.5%. Поступово будемо коригувати тарифи, але побудуємо сучасний завод», — обещает Андрей Садовый.

Публикации по теме

Новости от партнеров


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...