Шевкі Аджунер: Ми хочемо подати приклад для всієї України, як розробляти стратегію поводження з екологічними загрозами

logo
113427_shevki_adzhuner_mi_hochemo_podati_priklad.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий та директор офісу ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер  підписали сьогодні Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування на суму 20 млн євро по проекту модернізації інфраструктури поводження з ТПВ.

Вона включає фінансування вдосконалення системи збору та сортування твердих побутових відходів, першочергових заходів із рекультивації сумнозвісного полігону в с. Великі Грибовичі та будівництва першої черги сміттєпереробного заводу.  А у вересні–жовтні має бути укладена основна кредитна угода,  перший транш фінансування котрої має надійти до кінця 2017 року. Відповідно до  неї, Львівська міська рада отримає доступ до кредитної лінії на суму до 20 млн євро під міські гарантії. Наразі ж французька компанія Egis працює над підготовкою відповідної проектної та тендерної документації. Адже ця компанія визначена офіційним технічним консультантом ЄБРР за означеним проектом.

Довідка.

Протягом своєї 17-річної кар’єри в ЄБРР Шевкі Аджунер обіймав у цій фінансовій інституції  чільні керівні посади: заступника Директора ЄБРР в Туреччині; заступника директора та менеджера портфеля проектів  відділу агробізнесу ЄБРР; старшого менеджера з оцінки трансакцій, відділ управління кредитними ризиками ЄБРР. До ЄБРР пан Аджунер працював у Королівському банку Канади, Банку Монреаля, Центральному банку Туреччини. Освіта: магістр ділового адміністрування, Університет Конкордія, Монреаль, Канада; бакалавр наук в сфері управління, Босфорський університет, Стамбул, Туреччина

«Ми дуже раді, що сьогодні сталася така важлива подія – підписання Угоди, яка має мету загалом покращити якість життя львів’ян. Також дуже важливо відзначити, що ми хочемо подати приклад для всієї країни, як розробляти стратегію поводження з такими екологічними загрозами, і ми раді допомагати у таких справах. Як тільки компанія Egis закінчить свою частину роботи з документацією, то ми зможемо говорити про продовження нашої праці. На жовтень вже буде відкрита кредитна лінія, а це означає, що на той час ми вже закінчимо всі погоджувальні процедури. Це ще раз свідчить про те, що це надзвичайно пришвидшений процес у відповідь на нагальну потребу міста. Якщо подивитися на те, що ми вже зробили у цій сфері, то це вже є сотні мільйонів євро, якими ми допомогли Львову», –  прокоментував подію Шевкі Аджунер.

Ігор Галущак

Львів


Реклама

А поділитися?