Синютка хоче, щоб Садовий передав йому функції з вивозу сміття зі Львова

logo
103257_sinjutka_hoche_wob_sadovij_peredav_jomu_f.jpeg


Львівська ОДА звертається до влади міста Львова із вимогою передати функції управління вивозу ТПВ з міста Львова.

Про це 22 червня під час брифінгу заявив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, інформують у прес-службі ЛОДА. 

За словами Олега Синютки,  делегування повноважень обласній адміністрації забезпечить вивезення твердих побутових відходів зі Львова і унеможливить будь-яку небезпеку для мешканців міста.

“Ми вже двічі брали на себе відповідальність із вивезення сміття зі Львова, після цього ситуація ускладнювалась, тому щоразу здійснити такий вивіз стає складніше. Такі речі необхідно робити системно, лише тоді це дасть відповідний результат”, – зазначив Синютка.

Також очільник Львівської ОДА наголосив, що обласна адміністрація бере на себе зобов’язання у 20-тиденний термін очистити перенакопичені сміттєві майданчики, а в подальшому налагодити системний вивіз ТПВ з міста Львова, повернути та координувати перевізників ТПВ. Окрім того, зобов’язується побудувати до 2019 року сучасний завод з вторинної переробки та утилізації ТПВ.

Львівська міська влада повинна прийняти рішення про передачу функцій по управлінню ТПВ Львівській ОДА, передбачити субвенцію з міського бюджету для вивозу сміття обласному бюджету в розмірі 300 млн грн з розрахунку на рік та передати у тимчасове управління на період здійснення повноважень із вивозу ТПВ Львівською ОДА комунальне підприємство “Львівспецкомунтранс”.

Нагадаємо, що ситуація із вивезенням і захоронення сміття у Львові залишається критичною. Досі 11 тис. 910 тонн сміття залишаються невивезеними. Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 483 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 39% від загальної кількості.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...