​Ситуація з сміттям ще гірша – в мерії обіцяють звернутись в Прокуратуру

logo
101880_situacija_z_smittjam_we_girsha_v_meriji_o.jpeg


Сьогодні в міській раді знову засідали комісії ТЕБ та НС. На засіданні наголосили, що ситуація стає все гіршою та гіршою – перевізники готові працювати, але немає куди вивозити відходи. В мерії досі наголошують на тому, що місто у сміттєвій блокаді.

У підсумку, представники комісії вирішили знову звернутись до центральної влади із відповідними листами до голови Львівської обласної адміністрації, РНБО, голови ВРУ, Уряду та Президента. Крім того, відповідні звернення продублюють і іншим депутатам Верховної Ради України та керівникам дипломатичних установ.

За словами Садового, жодної реакції на перше звернення не було. Тому вирішено направити ще одне. Садовий також додав, що зараз на території міста знаходиться більше 800 тисяч тон сміття; для його прибирання необхідно близько тисячі одиниць спеціалізованої техніки. При цьому перевізники не мають куди возити відходи. Зараз компанія AВЕ відмовилась від угоди з містом.

Зауважимо, вчора був скандал із сміттєвозами під Києвом. Рух машин заблокували самі містяни – в знак супротиву.

Зараз в місті підвищена можливість захворювання на різні інфекції через антисанітарію біля сміттєвих майданчиків.

Додамо, що комісія наголосила – якщо відповіді від влади не буде – звертатимуть в органи щодо бездіяльності влади.

Нагадаємо, Володимир Гройсман неофіційно відповів Садовому що не знає, чим ще може допомогти місту – він зробив все, що міг. В той час Анджрій Садовий вивішав на стіні ЛМР банер з закликом про те, щоб влада України припинила сміттєву блокаду Львова.

Додамо, що сьогодні активістка Анна Білей привезла пакунок із сміття під міську раду та закликала мешканців Львова зробити те саме, мовляв, вони винні, нехай і діяють.

А поділитися?Вам має сподобатись...