Скільки коштує впасти?

logo
41559_skilki_koshtue_vpasti.jpeg


Переломи та забої обійдуться львів’янам у кругленьку суму

З першим снігом кількість людей, що травмуються на вулиці, збільшилася удвічі. Лише в понеділок ввечері в нас на очах з десяток людей тільки на одній неприбраній вулиці впали через лід під ногами.

У соцмережах люди навіть діляться фотографіями, розповідаючи про травми: у когось синець, а хтось і руку зламав. Львів’яни нарікають, що такі прикрі випадки добряче б’ють по кишені. Бинт, гіпс, вата, знеболювальні засоби — усе це коштує немалих грошей, пише газета “Експрес”. 

“Я поверталася додому з роботи о десятій вечора. Початок вулиці Володимира Великого, якою йшла, узагалі не був розчищений і підсипаний, — обурюється Юлія Кучерява. — Я впала, сильно вдарившись потилицею. Сьогодні весь день болить голова. Хай тепер місто відшкодує мені вартість знеболювального!”

Схожі настрої і в травмпунктах міста. А людей там немало. Лише в міському травмпункті №2 в черзі з півтора десятка потерпілих. “Моя донька сьогодні посковзнулась дорогою до школи. Ми вже пройшли первинний огляд, є підозра на перелом, — скаржиться пані Маргарита. — До того ж це права рука. Скажіть, як дитина тепер буде вчитись? До речі, учора і сама мало не впала, коли бігла до маршрутки. Уже не дочекаюсь, коли розтане той сніг. Бо не вірю, що його нарешті розчистять”.

Травмування через ожеледицю не тільки псує нерви, коштує немало, а й забирає час. У травпункті треба провести кілька годин, доки зроблять усе потрібне. “Я сьогодні зранку вийшов із дому й одразу впав! Сніг лежить уже кілька днів, а ніхто його не прибирає, — обурюється пенсіонер Іван Миколайович в черзі під рентгенкабінетом. — Чекаю тут уже півдня, а ще так і не знаю, що в мене за травма. Боюся подумати, скільки доведеться витратити”.

І справді, лише за рентгенплівку треба заплатити від 15 до 56 гривень, залежно від розміру. Лікареві треба відшкодувати гроші за витратні матеріали — гіпсовий бинт. В аптеці він коштує близько 20 гривень. Знеболювальні ін’єкції — 20 гривень. Таблетки для послаблення болю на два-три дні вартують 40 — 55 гривень. За засоби для зняття набряків доведеться заплатити від 20 до 116 гривень. Нестерильний бинт — це ще близько восьми гривень. Тож, скажімо, закритий перелом обійдеться щонайменше у 170 гривень.

Інна КУЧЕР, Ілля КОНТІШЕВ 


Реклама

А поділитися?