​Сміттєпереробний комплекс будуватиме “Львівтеплоенерго”

logo


Північна (ТЕЦ-2)Північна (ТЕЦ-2)Сьогодні виконавчий комітет міської ради Львова надав ЛМКП “Львівтеплоенерго” права замовника на будівництво сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2. Загалом, на заводі мають переробляти близько 240 тисяч тон сміття щорічно.

Зараз триває розробка відповідної документації. Сміттєпереробний комплекс має в себе включати лінію для сортування, обладнання і систему компостування та ТЕЦ. Про це у коментарі для видання “Zaxid.net” повідомив директор ЛМКП Степан Пакіж, – передають “Львівські”.

У ЛКП наголошують, що цей проект не стосується відомої французької компанії “Еджіс”, яка розробляє систему поводження з ТПВ у Львові. Так, вони підтвердили, що ділянка є придатною для створення такого комплексу, а цей проект почали розробляти ще в кінці 2016 року,

Степан Пакіж розповів, що орієнтовна вартість втілення проекту становить 85 мільйонів євро, з яких 10 мільйонів піде лише на розробку проекту. Додамо, що проектування комплексу розпочнуть вже з наступного тижня.

Основна концепція цього комплексу у трьох основних складових – сортування, компостування та спалювання. Перші два компоненти замовлятимуть зараз, а над третім підприємство ще працюватиме, уточнюватиме.

На розробку проекту піде близько півроку часу, після цього ще пройде 2 місяці для його перевірки, а лише тоді оголосять тендер.

Нагадаємо, у Львові ситуація з станом сміття стабільно критична. Перевізники попереджають, що не можуть працювати, адже куди вивозити немає, а люди знову готуються перекривати дороги через переповнені майданчики


Реклама

А поділитися?