“Сміттєвий скандал” у Львові: Голодування оголосила чиновниця обладміністрації

logo
102359_smittevij_skandal_u_lvovi_goloduvannja_og.jpeg


Директор департаменту внутрішньої і інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Ольга Березюк оголосила голодування, пише Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що Березюк пішла на такий крок на знак бездіяльності, на її думку, мера Львова Андрія Садового у вирішенні проблем зі сміттям в місті.

“Я вимагаю від мера припинити популістські заяви і взятися за реальну роботу”, сказав вона.

За її словами, міська влада повинна співпрацювати з місцевими громадами для пошуку земельної ділянки під новий полігон або комплекс з переробки відходів.

“Я буду голодувати, поки мер не почне реальні дії і поки мені вистачить сил”, – підкреслила чиновниця.

Вона сидить на переносному кріслі біля головного входу в мерію на площі Ринок у Львові. Поруч з нею на стіні плакат Я голодую.

Нагадаємо, 19 червня народний депутат Олег Березюк оголосив голодування в знак підтримки жителів Львова під час кризи з вивезенням сміття з міста. Слідом за ним голодування оголосила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироід.

Колапс системи утилізації сміття у Львові стався після пожежі на звалищі в селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області. 30 травня 2016 року приблизно о 15:30 на звалищі сталося обвалення сміття. Під завалами загинули троє пожежників і один комунальник.

Пізніше влада Львова була змушена вивозити сміття на полігони в інших областях України, що викликало опір як з боку місцевої влади, так і на державному рівні.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...