Сьогодні у Львові говоритимуть про лідерство та гори. Де подивитись

logo
129018_sogodni_u_lvovi_govoritimut_pro_liderstvo.jpeg


До Дня Незалежності України відбулось паралельне сходження на найвищу вершину України – Говерлу та на другу по висоті гору в Грузії – Казбек. 24 серпня 2017 року українські підприємці на них встановили українські прапори. Сьогодні у прямому ефірі Tvoemisto.tv говоритимуть про експедицію та програму “Лідерство в горах” для активних підприємців.

Така акція – це продовження багаторічної традиції команди Freetour зі встановлення синьо-жовтого стяга на День Незалежності України на різних вершинах світу. Минулого року альпіністи встановили прапор на найвищому шпилі Західної Європи – горі Монблан. Цьогоріч вирішили зробити паралельне сходження на найвищу вершину України гору Говерла (2061 м) та другу за висотою вершину Грузії гору Казбек (5033 м). Експедиція повністю фінансується учасниками сходжень, серед яких українські підприємці. 

Сьогодні в гостях в студії ;Tvoemisto.tv будуть: учасники експедиції Тарас Родцевич, директор компанії “Інтелекс”, Сергій Козлов, директор компанії “РомексСофт” та Андрій Бандрівський, власник магазину “Горгани” та бренду “Турбат”.

Пряму трансляцію можна буде дивитись он-лайн на сайті Твого міста: http://tvoemisto.tv/on-line/ а також на нашій Facebook-сторінці. Трансляція розпочнеться 18:15.

А поділитися?