Студенти УКУ проводять акцію з реставрації «Стіни борців» у Львові

logo
36686_studenti_uku_provodjat_akciju_z_restavrac.jpeg


Вшанувати героїв Небесної сотні і воїнів АТО, стати активною частиною громадського простору Львова і плекати суспільну відповідальність серед львів’ян – такі цілі Студентського братства УКУ в рамках акції з реставрації «Стіни борців» навпроти парку культури по вул. Вітовського.

Акція стартувала 14 жовтня до Дня захисника Вітчизни – студенти розпочали збір коштів на фарбу, пошук художників, пізніше підготовку стіни до малювання нового муралу.

Ще два роки тому місцеві художники на волонтерських засадах вирішили створити пам’ятку Героям Небесної Сотні. На величезній стіні вони намалювали надпис «Небесна сотня», на якій викарбувані імена загиблих героїв. За два роки стіна почала руйнуватися і потребує відновлення.

Наступного тижня планують почати художні роботи. За задумом на стіні буде малюнок Покрови Пресвятої Богородиці, а по обидві сторони – герої Небесної сотні.

«У середу ми пообдирали зіпсуту шпаклівку і заліпили тріщинки. У суботу будемо ґрунтувати, щоб стіна була рівномірною. Покриваємо шаром фарби і тоді починаємо малювати. Стіна була в досить поганому стані, її треба оновлювати кожного року. Спочатку ми планували розпочати малювання в День захисника Вітчизни, але дата посунулася через погодні умови. Цією акцією ми хочемо ушанувати наших захисників і зробити користь для міста. Покрова завжди вважалася захисницею козаків. Тому ми вибрали цей образ для муралу», – розповідає заступник голови Студентського братства Христина Гаврон, студентка соціальної педагогіки.

Щоб зібрати кошти на фарбу, студенти організували збір коштів через аукціон та продаж саморобного печива, яке можна придбати у всіх корпусах університету, а також пожертвувати кошти у спеціальні скриньки на акцію з реставрації «Стіни борців».

Чотири способи, як можна підтримати акцію:

– Купити смачне студентське печиво, яке продається під час пар у всіх корпусах УКУ, а після пар – у корпусі на вул. Козельницька, 2а

– Долучитися до аукціон і купити щось цікаве і потрібне: https://www.facebook.com/studentsbrotherhoodUCU/shop?rid=943635279113505&rt=8

– Покласти кошти у скриньки з надписом для акції «Стіна борців», які є у всіх корпусах УКУ. – Перерахувати кошти на картку Приватбанку: 5168 7572 3646 6431 (Юлія Любич, голова Студентського братства УКУ)

11(1)


Реклама

А поділитися?