ТОП-7 виставок Львова, які варто відвідати на початку липня

logo
107508_top_7_vistavok_lvova_jaki_varto_vidvidati.jpeg


Виставка фотографій пропонує глядачам неофіційний погляд на мистецтво створення світлин: співвідношення форм і ракурсів, наповнення культурного кадру та своєрідний протест офіційним рамкам творення фото.

Де? У Мистецькій галереї Гері Боумена, що на вулиці Наливайка, 18.

Доки триватиме? До 30 липня.

Виставка багатошарової витинанки Ірини Токарської “Матерія весни”

Народне мистецтво витинанки поєднується з сучасними техніками та авторським баченням у творчості Ірини Токарської. Майстриня показує три весняні місяці як символи розквіту та життя, використовуючи зображення птахів, риб і рослин, з натяком на райське життя на Землі.

Доки триватиме? До 10 липня.

Де? Державний меморіальний музей Михайла Грушевського (вул. Івана Франка, 154).

Скільки? 10 грн.

Виставка Людмили Давиденко «Голова»

Джерело людських думок та ідей (раціональних й ірраціональних) — Голову зображає у своїх творах мисткиня Людмила Давиденко. Саме з голови людини починаються її зв’язки із тілом, душею і космосом, і саме цю ідею старається донести авторка, використовуючи унікальне поєднання малярства та кераміки.

Доки триватиме? До 30 липня.

Де? Мистецька галерея «Зелена Канапа».

Cкільки? Вхід вільний.

Виставка «ЕМАЛІ. ІСТОРІЯ. (УКРАЇНА). СВІТ»

Давнє мистецтво, яке зародилося у давніх цивілізаціях, дійшло до Львова. Майстер-емальєр Олексій Коваль представляє оку примхливих відвідувачів невимушені поєднання кольорів та орнаментів, інкрустрацій і елементів малої пластики. На виставці представлений широкий спектр робіт: від мініатюр до кількаметрових панно. Серія портретів охоплює авторське бачення українського козацтва, пейзажів та знакових постатей нашої історії. Відвідувачі зможуть ознайомитись із двома десятками робіт, частину з яких, передали для експонування із приватних колекцій.

Доки триватиме? До 21 липня.

Де? Національний музей ім. Андрея Шептицького (пр. Свободи, 20).

Нагадаємо, цього місяця у Львові на великих екранах покажуть прем’єри багатьох фільмів.

А поділитися?Вам має сподобатись...