Трускавець боргує Дрогобичу за спожиту воду 13,6 млн грн

logo
truskavec_borgue_drogobichu_za_spozhitu_vodu_13_6_mln_grn.jpg


Трускавець боргує Дрогобичу за спожиту воду 13,6 млн грн

Майже трирічна боргова тяганина з ТОВ «Трускавецький водоканал» залишається основною перешкодою, через-яку «пробуксовує» фінансово-господарська діяльність КП «Дрогобичводоканал».

Як інформують в адміністрації підприємства, станом на 1 червня водоканал сусіднього міста-курорту завинив 13,6 млн грн. Погашення цієї суми, стверджує начальник КП «Дрогобичканал» Роман Шагала, дало б можливість суттєво пожвавити фінансовий клімат, зокрема, повністю ліквідувати кредиторську заборгованість дрогобицького підприємства.

Крім нагромаджених давніх боргів, доволі несправно Трускавецький водоканал проводить і поточні платежі, які за останніми відомостями становлять всього 74%. Несумлінність трускавецьких партнерів дивує навіть з огляду на те, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. № 670 утворено окремий тариф для ТОВ «Трускавецький водоканал» як «оптового покупця послуг».

До цього ж Трускавцю встановлений економічно обґрунтований тариф, відсутність якого трускавецька сторона донедавна називала як визначальну причину неспроможності в повному обсязі платити за спожиту воду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


Реклама

А поділитися?