У центрі Львова знову з’являються жінки, які використовують тварин для своїх потреб

logo
64510_u_centri_lvova_znovu_z_javljajutsja_zhink.jpeg


Жінки у темних хустинах, які жебракували у центрі Львова з тваринами, знову з’являються у місті. Одну з них сьогодні помітили на звичному місці «роботи» – поблизу магазину «Антошка», про це повідомляє сайт ЛЬВІВ СЬОГОДНІ  з посиланням на ZIK.

Як і раніше, жінка, закутана у чорну хустину, сиділа під будівлею з чотирма собаками. Зауваживши, що за нею спостерігають, почала збиратися, та відмовитися від сьогоднішнього заробітку не змогла і лише змінила місце жебракування. Разом з тваринами вона розклалася за кілька десятків метрів – біля книгарні «Є».

Нагадаємо, торік львів’яни неодноразово скаржилися на лінію «102» щодо безпритульних собак у рабстві жебрачок. Містяни пам’ятають випадок, коли одна з таких бабусь залишила труп тварини просто на місці, де просила милостиню. Тварину у таких жінок неодноразово відбирали зоозахисники. У львівському притулку «Милосердя» розповіли, що прохачки за допомогою хустин та окулярів лише створюють іміджі бабусь, насправді це жінки у віці 40 років, які використовують тварин для заробітку. «Цуцики в них постійно нові. Минулого року ми неодноразово відбирали їх, причому виявлялось, що цуценята накачані горілкою – щоб спали і не турбували. Зрозуміло, що від такого ставлення живуть вони недовго, але на Збоїщах, де живуть ці тітки, собак море, то їм не проблема взяти нових», – пояснили тоді у «Милосерді».

Одного разу після повідомлення на лінію «102» поліцейські доправили жебрачку до Галицького відділку. Жінка не мала жодних документів і запевняла, що неписьменна, вона розповіла, що приїхала жебракувати з Берегова. Тоді рудого пекінеса, у якого не було ока, у жінки забрали і віддали у ЛКП «Лев».

Оскільки українське законодавство не передбачає відповідальності за жебракування, у поліції запевняли, що конфісковуватимуть тварин у жебраків, які не зможуть пред’явити на них документів. Після того, як суспільство звернуло увагу на жебрачок з тваринами, їх у місті їх не помічали.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...