У чотирьох містах України відбулись молодіжні табори “Курс Вільних Людей”

logo
116591_u_chotiroh_mistah_ukrajini_vidbulis_molod.jpeg


kvl

Завершилась літня серія заходів “Курсу Вільних Людей”, учасниками яких стала молодь з усієї України. П’ятиденні наметові табори відбулись на Львівщині, Тернопільщині, Сумщині та Київщині. Учасниками стали близько сотні активних хлопців і дівчат, які цікавляться громадською діяльністю, волонтерством, прагнуть розвитку – як особистісного, так і в контексті держави.

“Курс Вільних Людей – КВЛ є освітнім заходом для молоді. Але не кожен може зрозуміти та знайти щось корисне в програмі: вона розрахована саме на патріотів – вдповідальних, свідомих, готових працювати не лише заради особистого блага. Саме з такою молоддю і потрібно працювати: доносити ключові поняття ідеології українського націоналізму, розповідати про історію українського визвольного руху, а також – про сучасну гібридну війну та боротьбу не тільки на фронті, а й в економічній, інформаційній, політичній, культурній сферах”, – переконана Соломія Фаріон, голова Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК, член Проводу Вільні Люди.

Знання та навички, які учасники здобули під час “Курсу Вільних Людей”, втілюватимуть у справах.

kvl2

“Розумію, що від мене залежить те, в якій державі я житиму. Звісно, можна змінювати щось самостійно, але під час “КВЛ” я зрозуміла, що працювати в команді однодумців значно ефективніше. Уже маю кілька ідей, які хочу втілити в життя, тож почну роботу, щойно приїду з табору”, – говорить учасниця.

kvl3

“Курс Вільних Людей” уже третій рік поспіль займається освітою молоді. Випускники долучаються до діяльності “Вільних Людей”, а також втілюють власні громадські проекти та кампанії.

kvl4


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...