У Давидові категорично проти сміттєспалювального заводу

logo
112245_u_davidovi_kategorichno_proti_smittespalj.jpeg


Рішення одноголосно прийняла громада села Давидова, де попередньо оголосили про можливість будівництва там комплексу з переробки сміття.

Нещодавно в селі відбулись громадські обговорення стосовно можливості будівництва там сміттєпереробного заводу. Всі пропозиції іноземних підприємців мешканці відкинули та відмовились від будь-яких спокусливих пропозицій.

Як аргументують свою позицію мешканці, село надто велике для того, щоб так близько від поселень будувати подібний комплекс.

“Є багато пустих сіл – там люди і роботу матимуть, і загалом, їм це так не заважатиме”, – розповідає жителька Давидова, Леся Кавецька, – передають “Львівські” з посиланням на Zaxid.net.

Напередодні селян сповістили, що завод розташовуватиметься на відстані приблизно півкілометра від перших будинків. Таке людям аж ніяк не до вподоби.

Також селяни зауважили про можливу проблему забруднення води. Зокрема, Богдан Шупер, за його словами, працівник водоканалу, тому переконаний, що забруднення водойм у випадку роботи заводу не уникнути. Більш того, по території села, як розповідає Богдан, проходить середньоєвропейський вододіл. Далі – в Старому Селі – водозабір, як і качають воду на Львів. “Будівництво заводу – неможливе”, – переконаний Богдан Шупер.

Загалом, у людей була одна позиція – це відмова від будівництва підприємства. А в підсумку, місцева влада сходила зі сцени під крики “Ганьба!”.

На думку депутат Давидівської ОТГ Ірини Хрунь, подібні зауваження та висновки недоречні. Попередньо відбулось голосування стосовно будівництва заводу. Жодних погоджень на будівництво не давали. Депутат розповідає, що в планах була розробка детального плану території для вивчення ділянки загалом та висновків, чи можна на цій території будувати завод. Відтак, мав приїхати канадський інвестор та презентувати проект детальніше. «Депутати на сесії не мають права вирішувати подібні питання без громади», – зауважила депутат.

У Давидові ж чітко висловили свої позиції – там не хочуть ні заводу, ні робочих місць подібною ціною. За словами ще одної жительки села, Анни, навіть, якщо там й будуть нові технології, але керуватимуть старі люди. “Буде там керувати наш Іван і наш злодій, розумієте? А робочі місця таким шляхом нам не потрібні!”, – зазначила вона.

У підсумку, громада одноголосно проголосувала “проти” будівництва заводу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...