У доньки героя АТО – рак печінки

logo
u_donki_geroja_ato_rak_pechinki.jpg


Батьки просять про допомогу. Попереду на трирічну дівчинку чекає складна операція

Ярослав Мельник — боєць АТО. Мобілізували чоловіка ще у березні 2014 року. Служив у 24-й бригаді. Зараз його сім’я потребує допомоги. У трирічної донечки пана Ярослава — Вікторії — діагностували рак.

«Одного ранку запримітила на животі у малечі гульку. Думала, десь впала, вдарилася. Пішла з нею до лікаря. Той сказав, що треба робити УЗД. Тоді й з’ясувалося, що дитина має у печінці пухлину», — розповідає мама маленької Віки, пані Марія.

“До кінця не вірили, що це рак, бо інших симптомів не було. Донька — активна, бавилась, бігала. В обласному онкоцентрі зробили біопсію. Підозри лікарів підтвердилися. У Віки — гепатобластома фетального типу. Сказали, що треба робити 4-5 блоків “хімії”, а тоді в Інституті Шалімова у Києві їй те новоутворення видалять. Потім — знову “хімія”. Лікарі кажуть: шанси на одужання — 50×50. Один із польських професорів, який консультував доньку у Львові, припустив, що доведеться робити пересадку печінки. Однак Олег Геннадійович Котенко (лікар, який буде оперувати) запевнив, що наразі можна обійтися без таких радикальних заходів”, — каже пані Марія.

Зараз маленька Вікторія разом із мамою перебуває у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові (у народі цей заклад називають “Чорнобильською лікарнею”), де проходить хіміотерапію. Дівчинці вже зробили два блоки “хімії”. Самопочуття у неї непогане. Та найважливіше, що аналізи показують: лікування дає ефект! “Коли здали аналіз на альфафетапротеїн, лікарі були шоковані. Норма — 10, а у Віки було… 150 000! Медики розповідали, що більше 100 000 у жодного із пацієнтів не виявляли, а тут — така цифра! Після другого блоку результат — 60 000. Це дає нам надію, що дитина одужає. Довго думали над тим, чому так сталося, чому Віка захворіла. Може, тому, що народилася передчасно, з жовтухою (мала підвищений білірубін)? Читала в Інтернеті, що це може бути якось пов’язано. Але лікарі й самі не знають”, — скрушно зітхає пані Марія.

У скільки обійдеться лікування, наразі важко говорити. За перші два блоки родина не платила — ліками забезпечила лікарня. Як буде далі — невідомо. Попереду — складна операція, провести яку мають у вересні, тож батьки просять про допомогу. “Якщо зберемо більше коштів, ніж нам буде потрібно, віддамо іншим хворим дітям”, — запевняють. Подружжя виховує також 16-річного сина.

Перерахувати кошти на лікування трирічної Вікторії можна за цими реквізитами:

ПриватБанк

4149497856530755

Отримувач: Мельник Ярослав Романович

Зв’язатися із мамою дів­чинки, пані Марією, можна за номером: (097) 344-36-01.

Фото зі сімейного архіву родини Мельників


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...