У Городку побудують дитяче кафе

logo
109760_u_gorodku_pobudujut_ditjache_kafe.jpeg


12.07.2017, 12:36

детское кафе, строительство, улица Григоренка, Городок, аукционУ Городку відбулися земельні торги, переможець яких планує побудувати на вулиці Г. Григоренка дитяче кафе. Про це повідомляє прес-служба Городоцької міської ради.

11 липня відбулись земельні торги у формі аукціону з продажу земельних ділянок. Учасники земельних торгів зареєструвались лише на купівлю однієї ділянки: несільськогосподарського призначення за адресою м. Городок, вул. Г. Григоренка, площею 0,0273 га. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування. Вид використання – для будівництва та обслуговування дитячого кафе з дитячим майданчиком.

Стартова ціна ділянки встановлена на рівні 83997 грн.

З чотирьох учасників перемогла учасник №2 Солтис Іванна Михайлівна, яка придбала ділянку за суму 100789 грн.

В перспективі міська рада пропонуватиме ще дві ділянки – для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу на вулиці Г. Григоренка та сільгоспринку на вулиці В. Чорновола.

В Городке состоялись земельные торги, победитель которых планирует построить на улице Г. Григоренко детское кафе. Об этом сообщает пресс-служба Городокского городского совета.

11 июля состоялись земельные торги в форме аукциона по продаже земельных участков. Участники земельных торгов зарегистрировались только на покупку одного участка: несельскохозяйственного назначения по адресу г. Городок, ул. Г. Григоренко, площадью 0,0273 га. Категория земель – земли жилой и общественной застройки. Целевое назначение – для строительства и обслуживания объектов туристической инфраструктуры и заведений общественного питания. Вид использования – для строительства и обслуживания детского кафе с детской площадкой.

Стартовая цена участка установлена ​​на уровне 83 997 грн.

Из четырех участников победила участник №2 Солтис Иванна Михайловна, которая приобрела участок за сумму 100789 грн.

В перспективе городской совет будет предлагать еще два участка – для строительства спортивно-оздоровительного комплекса на улице Г. Григоренко и сельхозрынка на улице Черновола.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...